1996 yılında İnşaat-Şantiye çadırları alanında faaliyet göstermeye başlayan firmamız o günden bu güne büyüyerek yurtiçi ve yurtdışı çadır sanayi ve branda ihtiyaçlarına en iyi hizmeti sunabilmek için çadır imalatıekipmanlarını günümüzün en gelişmiş teknolojik donanımına sahip hale getirmiş bulunmaktadır. 
 

Taleplere uygun çadır imalatı yapan alanında uzman kadromuz talepleri bütçeye uygun olarak da karşılamak için ekonomik çadır fiyatları ile müşteri memnuniyeti öncelikli satış yapmaktadır. 
 

Çadır sanayi sektöründe lider konumunda olan firmamız şantiye çadırı sektörünün ilklerinden olan ASYAP ŞANTİYE YAPILARI firmasını bünyesine katarak çadır sektörü liderliğini perçinlemiştir. 
 

Kurulduğumuz ilk gün heyecanı ile çadır imalatına devam eden firmamız inşaat çadırı, İşçi çadırı, yatakhane çadırı, imalathane çadırı şantiye çadırı soğuk iklim çadırı gibi üretim amaçlı çadırlar imal ettiği gibi sosyal amaçlı spor kompleksi, tenis kortu, fuar çadırı, organizasyon çadırı, afet çadırı, taziye çadırı, kamp çadırı, kurban çadırı gibi ürünleri A'dan Z'ye kendi imalatımız olarak tüketicilerin beğenisine sunmaktayız. 
 

Referanslarımız Reklamımızdır anlayışını prensip edinen firmamız istenildiği anda istenilen yere çadır teslimatı yaparak havaalanları, barajlar, üniversiteler, gibi büyük projelerin içerisinde yer aldığı gibi kişiye özel tente, germe çadır, şişme çadır, ring çadırı, protokol çadırı, güneşlik, şemsiye, raylı tente sistemleri imal ederek çadır sanayi sektöründe lider olmayı başarmıştır.